1. Turkey
 2. Sağlık Bakımı
 3. Tüm 3M Littmann Stetoskoplar Ürünleri
 4. Stetoskoplar
 5. Klasik Stetoskoplar
 6. Daha esnek bir his verir ve ceplere sığacak şekilde kolayca katlanır

Daha esnek bir his verir ve ceplere sığacak şekilde kolayca katlanır

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı

Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür.

Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Hem yetişkin hem de pediyatrik kullanımlarda ayarlanabilir diyaframlara sahip iki taraflı dinleme çanı
 • Tek parça ayarlanabilir diyaframın uygulanması ve temizlenmesi daha kolaydır, çünkü yüzeyi pürüzsüzdür
 • Patentli 3M™ Littmann® kulağa tam uyumlu kulaklık ile konfor ve mükemmel akustik performans
 • Yeni nesil tüp, cilt yağları ve alkol direnci arttığı için daha uzun ömür sağlar, leke tutma olasılığı daha düşüktür
 • Küçük ayarlanabilir diyafram, pediatrik, küçük ve zayıf hastalar için; sargı bandajları etrafında ve karotid değerlendirme esnasında kullanışlı hale gelir

Stetoskopunu Sev
Kompakt ve hassas Littmann Classic III stetoskop, kritik olmayan ortamlarda çocukları veya yetişkinleri izleyen ve değerlendiren klinisyenler için mükemmel bir araçtır. Saatlerce rahat kullanım için güçlü ancak hafif malzemelerle üretilmiştir.

3M ™ Littmann® Classic III ™ Stetoskopu, milyonlarca tıp uzmanının elinden gelenin en iyisini yapmasına yardımcı olan stetoskop serisinin en güncel versiyonudur. Classic III stetoskopu, mükemmel bir performans için yüksek akustik hassasiyet ve ayarlanabilir diyaframlara sahip çok yönlü iki taraflı bir dinleme çanı sunmaktadır. Classic III stetoskopu, öğrenciler ve tıbbi uzmanlar tarafından fiziksel değerlendirme, hasta izleme ve teşhis için kalp, akciğer ve diğer vücut seslerini tanımlamak, dinlemek ve incelemek için kullanılır. Ayarlanabilir diyafram teknolojisi – bir 3M buluşu – dinleme çanındaki basıncı basitçe ayarlayarak farklı frekanslı sesler duyulmasını sağlar. Düşük frekanslı sesleri dinlemek için dinleme çanını hafif basınçla kullanın; daha yüksek frekanslı sesleri duymak için biraz daha basın. Bu zaman kazandıran özellik, bir yandan uygulayan profesyonelin hastaya odaklanmasını sağlarken, diğer yandan üşütmeyen kenarlıklar hastaya konfor sağlar. Kulaklık gerginliği, kulaklık başlıkları ile birlikte sıkıştırarak veya çekerek kafa büyüklüğü ve rahatlığı için kolayca ayarlanır. Patentli 3M™ Littmann® Stetoskop Sızdırmaz Kulaklık Başlıkları sıkıca tutturulmuş, yumuşak, sızdırmaz kulaklıklardır ve rahat bir uyum ile mükemmel akustik izolasyon sağlar. Kulaklık başlıkları, kulaklık yayının uçlarına sıkıca oturur ve emniyetle çıkarmak için özenli bir çaba gerektirir. Dayanıklı yeni nesil Hortum şekli ve esnekliğini sıkıca katlanıp cebe sıkıştırıldıktan sonra dahi korur. Deri yağlarına ve alkollere karşı geliştirilmiş direnci sayesinde daha uzun stetoskop ömrü sağlar ve leke tutma ihtimali daha azdır. Yeni nesil hortumlar, hassas klinisyenlere ve hastalarına yarar sağlaması ile insan sağlığının ve çevrenin korunmasında rol oynamak için, doğal kauçuk lateks ve fitalat plastikleştiricilerden yapılmaz. Classic III stetoskopu kalitede devamlılığın sağlanması için ABD'de üretilir. Ürün büyük ve küçük yumuşak sızdırmaz kulaklık başlıkları, sağlam kulaklık yayları, üşütmeyen çan çerçevesi ve kullanım kitapçığı ile birlikte gelir.

Özellikler